TJ SOKOL Chrudim - oddíl moderní gymnastiky

Tyršovo náměstí
537 01 Chrudim

mobil: 737 502 945
nada.markova@seznam.cz

Oblastní přebor Východočeské oblasti v Dobrušce - výsledky

19.05.2019 20:26

Naše děvčata vybojovala sedm postupů na mistrovství republiky z deseti možných

V sobotu 18. května v Dobrušce proběhl Oblastní přebor Východočeské oblasti v základním a kombinovaném programu moderní gymnastiky. Z oddílu T.J. Sokol Chrudim se vypravila čtyřicítka  závodnic a přivezly jedenáct medailí a osm jich pojede na mistrovství republiky.

V první kategorii základního programu zvítězila Anička Novotná, druhé místo obsadila Sára Musilová a bronz si odvezla Zuzka Komendová. V druhé kategorii stříbrnou medaili vybojovala Viktorka Nejedlá a třetí příčku obsadila Kristýna Kubínová. Ve třetí a čtvrté kategorii na druhém stupínku stanula Veronika Vodičková a Eliška Wenzlová a bronz ve třetí kategorii získala Ella Mellerová. V poslední páté kategorii zvítězila Hana Nyklová a druhé místo patřilo Tereze Vodičkové. Obě pojedou na mistrovství republiky. Skupinu reprezentantek oblasti z našeho oddílu na mistrovství doplní Anička Novotná, Sára Musilová, Viktorka Nejedlá, Veronika Vodičková a Eliška Wenzlová.

V dopoledním závodě kombinovaného programu zvítězila v kategorii žen Jitka Sitterová a také pojede na mistrovství republiky. Přejme děvčatům šťastnou cestu, štěstí při závodě a spravedlivé rozhodčí.

 

Výsledky závodu ZPMG naleznete zde: Oblastní přebor 2019 Dobruška_ZPMG_výsledky.pdf

Výsledky závodu KPMG naleznete zde: Oblastní přebor 2019 Dobruška_KPMG_výsledky.pdf

 

Fotografie ze závodu naleznete ve fotogalerii: Oblastní přebor Dobruška 2019